Jesteśmy rodzinną firmą farmaceutyczną, której początki sięgają czasu sprzed 100 lat. Przez cały okres działalności oferta naszych produktów i usług zmieniała się, wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom Klientów. W obszarze naszych działań jest produkcja i sprzedaż leków w sieci prowadzonych przez nas aptek.

Dotychczasowe doświadczenie pozwala na ciągły rozwój firmy, który obecnie wiąże się z zapewnianiem naszym Klientom najwyższej jakości medykamentów opartych na konopiach siewnych. Zainteresowanie tą rośliną jest związane z jej niezwykłymi właściwościami leczniczymi.

Ziołolecznictwo w tradycji naszej rodziny od zawsze cieszyło się dużą uwagą, stąd poszerzenie oferty o popularną dzisiaj Cannabis sativa L.. Aptekarskie pasje widoczne są w naszej ogromnej wiedzy na temat leczniczego działania wielu roślin. W naszej ofercie znajdują się tylko najwyższej jakości produkty na bazie konopi siewnych.

Etyka zawodu farmaceuty wyznacza od lat kierunek rozwoju naszej firmy i jest nadrzędną wartością przyświecającą nam w poszerzaniu listy oferowanych produktów. Od lat cieszymy się zaufaniem Klientów i skutecznie dbamy, by sprostać ich potrzebom w dziedzinie farmacji.

Działamy z myślą o najbardziej wymagających Klientach i ich potrzebach. Służymy radą i chętnie udzielamy konsultacji w zakresie doboru najlepszego rozwiązania. Wiedza i wieloletnie doświadczenie, którymi dysponujemy, gwarantują satysfakcję Klientów z wyboru naszych produktów.