Oferta współpracy – medyczna marihuana

Zapraszamy do współpracy w zakresie zakupów hurtowych i franczyzy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkty konopne sprawdzonych producentów. Wszystkie oferowane przez nas towary pochodzą z legalnych źródeł i posiadają wymagane certyfikaty. Dbamy o dostarczanie wyselekcjonowanych rodzajów substancji, mając na względzie dobro i zdrowie Klientów. Kupując u nas, masz gwarancję zakupu produktów bezpiecznych, z pewnego źródła, o najwyższej skuteczności działania.

W skład naszej oferty wchodzą:

  oleje i ekstrakty CBD,

  krople konopne,

  pasty konopne,

  ekstrakty CBD,

  susze CBD,

  kawy i herbaty CBD,

  suplementy konopne,

  produkty CBD dla zwierząt,

  inne produkty na bazie medycznej marihuany

 

Oferujemy hurtową sprzedaż produktów takich marek jak:

    MediGreen,

    BioKonopia,

    Endoca,

    Cibdol,

    MediHemp,

    Olimax,

    Cannabis Sativa.

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom, oferujemy także niezwykle popularne kosmetyki konopne takich marek jak India Cosmetics i Cannaderm.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości współpracy, zapraszamy do kontaktu nr tel. +48 697 219 119 lub
e-mail cbdpanaceum@gmail.com

Oferujemy Państwu możliwość współpracy na zasadzie dropshippingu. W tym modelu transakcji nie musicie Państwo posiadać towaru u siebie w sklepie (internetowym lub stacjonarnym), gdyż my – jako dostawcy zajmujemy się bezpośrednim dostarczaniem zamówionych produktów do Państwa Klientów. Ważnym atutem tego typu modelu sprzedaży jest płatność za towar (sklep-hurtownia) dopiero wtedy, gdy klient dokona zapłaty na rzecz sklepu.

Współpraca z nami opiera się na wzajemnym szacunku i otwartości na Państwa potrzeby. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania w dziedzinie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.