Oferujemy Państwu możliwość współpracy na zasadzie dropshippingu. W tym modelu transakcji nie musicie Państwo posiadać towaru u siebie w sklepie (internetowym lub stacjonarnym), gdyż my – jako dostawcy zajmujemy się bezpośrednim dostarczaniem zamówionych produktów do Państwa Klientów. Ważnym atutem tego typu modelu sprzedaży jest płatność za towar (sklep-hurtownia) dopiero wtedy,gdy klient dokona zapłaty na rzecz sklepu.

Warunki współpracy franczyzowej

Jako producent artykułów na bazie medycznej marihuany poszukujemy franczyzobiorców. Ofertę kierujemy do firm z całej Polski – właścicieli sklepów, aptek i innych miejsc, w których Klienci mogliby szukać naszych produktów. W jej skład wchodzą najwyższej jakości preparaty oparte na naturalnych składnikach medycznej marihuany. Substancje pochodzące z tej rośliny pozwalają skuteczniej leczyć wiele schorzeń i chorób zagrażających życiu człowieka. Natychmiast zauważalna poprawa stanu zdrowia użytkowników jest tego najlepszym dowodem. Korzystając z dawnych metod leczenia – metod opartych na ziołolecznictwie, powracamy do tego, co najcenniejsze pochodzenia naturalnego. 

Pomoc franczyzobiorcy – nasze wsparcie

Jako doświadczona w prowadzeniu sieci sprzedaży firma oferujemy naszym franczyzobiorcom kompleksową pomoc w zakresie zakładania, rozwijania i prowadzenia sprzedaży naszych produktów. Nasze wsparcie obejmuje odpowiednie przygotowanie lokalu, przeprowadzenie szkoleń pracowników, know-how sprzedażowy i produktowy oraz doradztwo w trakcie bieżącej działalności firmy. Naszych franczyzobiorców wyposażamy w wiedzę z zakresu prawa i aktualnych informacji ze świata nauki, by w sposób rzetelny mogli oni pracować z Klientami. 

Kwota inwestycji - ile należy zainwestować, by stać się franczyzobiorcą?

Aby rozpocząć współpracę na zasadzie franczyzy, należy dokonać opłaty licencyjnej i zakupić towar, czego koszt zamyka się w 10 tys. zł.

Jak zostać franczyzobiorcą - wymagania, które należy spełnić:

Przedstawiamy listę wymogów, o których należy pamiętać, starając się przystąpić do sieci naszych sklepów:

    1. Lokal znajdujący się w centrum dużego miasta (ponad 100 tys. mieszkańców),

    2. Powierzchnia lokalu od 20 m2,

    3. Pozytywne nastawienie do poszerzania wiedzy z zakresu działania konopi.

  

Współpraca z nami opiera się na wzajemnym szacunku i otwartości na Państwa potrzeby. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania w dziedzinie współpracy. 

 

Zapraszamy do kontaktu!

mobile: +48 691 219 119, e-mail: cbdpanaceum@gmail.com