Olej konopny 5% 5 ml RECOVERY CBG 150 mg + CBC 100 mg

0,00 zł
Brutto

Olej konopny zawierający połączenie CBG (kannabigerol) i CBC (kannabichromen).

Sposób użycia: 3-5 kropli 3 razy dziennie umieścić pod językiem. Nie należy przekraczać dziennej dawki. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 6 mc, trzymać z dala od dzieci.

Składniki: Olej z nasion konopnych, ekstrakt roślinny z konopi włóknistych, Cannabis Sativa L. CBD (kannabidiol) z dodatkiem CBG (kannabigerol) uzyskane z certyfikowanej bezpestycydowej uprawy, Omega 3, Omega 6, Omega9, śladowe ilości CB, CBV, CBDa, CBZ, fenole, witaminy A, E, C, B, terpeny. THC<0,2%

Wyprodukowano w UE dla: Hurtownia Ziół i Produktów CBD/CBG

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Olej konopny zawierający połączenie CBG (kannabigerol) i CBC (kannabichromen) wykazuje cenne właściwości lecznicze w obrębie poprawy stanu zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. „Poprawa” jest w przypadku tego produktu słowem-kluczem, gdyż jego wszechstronnie pozytywne działanie sprawia, że jest jednym z bardziej popularnych olejków konopnych dostępnych na rynku.

Czynnikiem decydującym o tak dużym zainteresowaniu olejem konopnym CBG + CBC jest przeciwbólowe, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne działanie na organizm człowieka. Wiele osób zmagających się z bólem różnego pochodzenia, zapaleniami – np. skóry szuka najlepszego skutecznego rozwiązania i wybiera właśnie nasz olej konopny CBG + CBC.

Innymi działaniami, jakich można oczekiwać po tym oleju konopnym są:

   szybkie łagodzenie stanów lękowych,

   znaczne obniżenie reakcji związanych z nerwicą,

   rozwój regeneracji kości oraz rewitalizacji komórek mózgu sprzyjająca podniesieniu sprawności intelektualnej.

Nie są to jedyne potwierdzone badaniami pozytywne skutki przyjmowania oleju konopnego CBG + CBC. Innymi ważnymi aspektami działania tej substancji są:

właściwości przeciwbólowe, które wykraczają często poza możliwości chemicznych substancji zawartych w konwencjonalnych
            lekach, 

skuteczne eliminowanie nagłych ataków nerwowych, napadów szału i wahań nastroju.

Dzięki stosowaniu oleju konopnego CBG + CBC można uzyskać trwałe rezultaty w zakresie równowagi psychicznej i na nowo cieszyć się życiem w harmonii i wewnętrznym spokoju. Niezwykle ważnymi właściwościami tego oleju konopnego są też te związane z walką z rakiem – między innymi rakiem sutka czy wątroby. Badania pokazują, że stosując tę substancję, wzmacnia się procesy sprzyjające zwalczaniu nowotworu.